About

O nas

Początek działalności w roku 2019 wyglądał dość skromnie. Razem z pomocnikiem rozpoczynaliśmy pierwszą budowę.

Za główny cel obraliśmy rzetelne, solidne i terminowe wykonawstwo, tak, aby sprostać oczekiwaniom inwestora, a także sprawić by proces inwestycyjny był dla niego jak najmniej problematyczny. Wiedza zdobyta podczas studiów inżynierskich jest tutaj kluczem do sukcesu, aby klient był spokojny na każdym etapie tego procesu.

Dzięki elastyczności podczas organizacji wszelkich prac, jesteśmy w stanie zarządzać budową w sytuacji kiedy inwestor nie ma tak dużo czasu ile chciałby mieć. Możemy również przejąć część obowiązków takich jak zamówienia i dostawy materiałów czy koordynacja pracy podwykonawców na kolejnych etapach.

Jednak najważniejszą zasadą naszej firmy, jest wykonywanie określonych prac przez określonych ludzi. Najprościej mówiąc – murarz będzie murował, malarz będzie malował – nigdy odwrotnie.

OLOF1161

Realizowane Usługi

pobrane
Budowa domów

Tworzymy marzenia o własnym domu – kompleksowo i profesjonalnie, od projektu po finalne wykończenie

pobrane (4)
Budowa obiektów w konstrukcji tradycyjnej

Specjalizujemy się w budowie obiektów w konstrukcji tradycyjnej, obejmując kompleksowe zadania od fundamentów po precyzyjne wykończenia, gwarantując solidność i estetykę każdej realizacji.

pobrane (5)
Budowa obiektów w konstrukcji żelbetowej

Precyzyjnie realizujemy budowę obiektów w konstrukcji żelbetowej, oferując kompleksowe usługi od projektowania po wdrożenie, zapewniając solidność i innowacyjne podejście w każdym etapie realizacji.

1+
M2 powierzchni
1+
M2 stropów
1+
M2 ścian
1+
M2 dachów